waves waves waves
Loading...

Izvēlies savu īpašumu

Darījuma veids

Īpašuma veids

IMPERIO Nekustamo īpašumu aģentūra

Mēs esam nekustamo īpašumu tirgus eksperti ar izteiktu apņemšanos pārdot, pārsniegt klientu gaidas, veicināt nozares modernizāciju un nodrošināt izcilu nekustamo īpašumu pirkšanas un pārdošanas pieredzi.

Mūsu misija ir veidot plašāku, laimīgāku un pateicīgāku klientu loku, kas mums uzticas, atgriežas pie mums un iesaka mūs citiem.

Nekustamo īpašumu katalogs
city2 frame city1
people

Profesionāla ekspertu komanda īpašumu tirgū

people

Efektīvi pārdodam un izīrējam nekustamo īpašumu

people

Pilnīga juridiskā pavadīšana darījumos

people

Ietaupām jūsu laiku nekustamā īpašuma jautājumos

Nekustamā īpašuma aģentūra Latvijā

Aģentūra IMPERIO ir ilggadēja pieredze nekustamā īpašuma tirgū Latvijā un laba reputācija starp saviem klientiem. Mēs piedāvājam plašu nekustamā īpašuma izvēli, ieskaitot dzīvokļus, mājas, zemes gabalus un komerciālos objektus.

 

Turklāt Imperio sniedz dokumentu noformēšanas pakalpojumus un juridisku darījumu ar nekustamo īpašumu pavadīšanu. Mēs nodrošinām savus klientus ar profesionālu atbalstu katrā nekustamā īpašuma pirkšanas vai pārdošanas procesa posmā.

 

Ja meklējat nekustamā īpašuma aģentūru Latvijā nekustamā īpašuma pirkšanai, pārdošanai vai īrei, tad Imperio var būt labs izvēles variants, pateicoties tās profesionālajai reputācijai un pieredzei tirgū.

 

Mēs cenšamies ņemt vērā katru jūsu vēlmi attiecībā uz cenu, atrašanās vietu, interjeru, infrastruktūru, un tā kā Imperio Real Estate Agency nav tikai nekustamā īpašuma iegādes aģentūra, bet arī palīgs, kas vēlas piepildīt jūsu sapni un atrast labāko nekustamo īpašumu Latvijā, mēs garantējam, ka jūs saņemsiet to, ko ilgi esat meklējuši.

Imperio Real Estate Agency nodrošina drošas darījumu garantijas

Mūsu aģentūra vienmēr cenšas palīdzēt klientam atrast vēlamo nekustamo īpašumu maksimāli īsā laikā. Mēs pielāgojamies jums, dodamies uz objektu demonstrācijām tajā laikā, kas jums ir ērti, un nekavējoties sniedzam konsultāciju, kas aptver visus juridiskos jautājumus. Tomēr mūsu operativitāte un ātrums neietekmē darījumu kvalitāti, jo mēs vienmēr ievērojam galvenos principus:

 

Pārbaudām objekta vēsturi, ko piedāvājam; Vācam pilnu tiesību uzstādīšanas dokumentu paketi un pārbaudām to autentiskumu; Nodrošinām juridisko noformēšanu un konsultācijas pakalpojumus, lai jūs neizniekotu savu laiku un neuztrauktos, ka kaut ko palaistu garām; Nodrošinām pilnīgu darījuma pavadīšanu no nekustamā īpašuma objekta demonstrācijas brīža, dokumentu parakstīšanas līdz atslēgu saņemšanai.

Kāpēc jums vajadzētu vērsties pie IMPERIO nekustamajiem īpašumiem?

Imperio nekustamie īpašumi ir nekustamo īpašumu aģentūra ar vairāk nekā desmit gadu darba pieredzi, kas sniedz profesionālus klientu pavadīšanas pakalpojumus visos darījuma posmos. Mūsu eksperti ir gatavi sniegt kvalificētas konsultācijas, uzņemties atbildību par klienta komfortu un laika ietaupījumu. Mēs cenšamies būt ceļvedis mūsu klientiem daudzveidīgajā nekustamā īpašuma visumā, palīdzot viņiem realizēt sapņus un sasniegt realitāti.

 

Pašlaik Imperio nekustamie īpašumi ir komanda speciālistu, kas sniedz pakalpojumus saistībā ar apartamentu pārdošanu, īri un iegādi, komerciālo īpašumu un privātmāju tirdzniecību. Mūsu misija ir nodrošināt augstu apkalpošanas līmeni mūsu klientiem.

Pakalpojumu klāsts, ko sniedz IMPERIO nekustamie īpašumi

Imperio nekustamie īpašumi mēs vērtējam katru klientu un cenšamies apmierināt visus viņu pieprasījumus. Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu, ieskaitot lauku nekustamā īpašuma, taunhausu un māju ar ģeneratoru pirkšanu un pārdošanu, luksusa klases biroju īri un ekskluzīvu dzīvokļu meklēšanu.

 

Mūsu plašā īpašumu datu bāze ar fotogrāfijām ļauj mums ātri izveidot piemērotāko variantu izlasi mūsu klientiem. Mēs arī piedāvājam plašu dažādu piedāvājumu klāstu mūsu vietnē, kur jūs varat iesniegt pieteikumu uzreiz.

 

Mūsu nekustamā īpašuma eksperti ir gatavi atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēt jums izvēlēties piemērotu dzīvesvietas variantu. Viņi ņem vērā jūsu pieprasījumus, vai tās būtu investīcijas vai dzīvesvieta, un izmanto savu profesionalitāti un elastību, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.

 

Ja meklējat komfortu, servisu un unikālu pieeju nekustamajā īpašumā, izvēlieties Imperio Real Estate Agency – mēs apsolām, ka radīsim burvību un palīdzēsim jums iegūt sapņu mājokļa atslēgas!