Imperio Estate

+371 67228861

Filtrs

Īpašuma iegāde Latvijā
Nekustamais īpašums Latvijā – Jūsu otrā rezidence vai investīciju objekts.

Nekustamais īpašums Latvijā
Latvijas nekustamā īpašuma tirgus piedāvā plašas izvēles iespējas – jauni, renovēti, ekskluzīvi vai, tieši pretēji, lēti dzīvokļi Rīgas centrā vai nomalē, dzīvokļi kultūrvēsturiskās ēkās, kuriem vienmēr būs augsta vērtība, privātmājas Rīgā, tās tuvumā vai Jūrmalā – tikai dažu minūšu gājienā no Baltijas jūras.

Kādas ir Jūsu vēlmes, prasības un mērķi? Pastāstiet mums par tiem – palīdzēsim atrast tieši Jums piemērotāko nekustamo īpašumu!

Nekustamā īpašuma iegāde
Viena no lielākajām priekšrocībām dzīvokļa, mājas vai zemes iegādei Latvijā ir samērā vienkāršs, ātrs un ne visai dārgs īpašuma iegādes process. Atkarībā no izvēlētā īpašuma Jūs varat saņemt līdz pat 85 % bankas finansējuma tā iegādei, īpašuma reģistrēšanas valsts nodeva ir tikai 2 % no pirkuma summas, bet formalitāšu kārtošana aizņems mazāk par vienu mēnesi.

Palīdzība īpašuma iegādē no A līdz Z
Mūsu komandai ir ilggadēja pieredze darbā ar Latvijas nerezidentiem. Mēs runājam vairākās valodās un, protams, lieliski pārzinām nekustamā īpašuma tirgu un visus ar īpašuma iegādi saistītos procesus. Tāpēc mēs Jums palīdzēsim piemeklēt īpašumu, vienoties par izdevīgāko cenu, ja nepieciešams, iegūt finansējumu no bankas un nokārtot visas ar īpašuma reģistrēšanu saistītās lietas.

Investīcijas objekts
Nekustamā īpašuma cenas kopš 2009. gada, kad tās bija sasniegušas zemāko punktu, ir vidēji kāpušas par 28 %. Pašlaik nekustamā īpašuma tirgus Latvijā ir stabils, ar piesardzīgu, vienmērīgu, bet mērķtiecīgu cenu kāpumu. Iegādāto nekustamo īpašumu Jūs varat izīrēt, lai vēlāk to pārdotu par daudz augstāku cenu.

Zemi komunālie maksājumi
Protams, tie ir atkarīgi no īpašuma platības un citiem faktoriem, tomēr piemērs no mūsu pieredzes un pašu ikdienas liecina, ka vienas guļamistabas dzīvoklis Rīgas centrā Jums izmaksās aptuveni 150 eiro mēnesī ziemā un mazāk par 100 eiro mēnesī vasarā (apsaimniekošana, apkure, ūdens, elektrība un gāze).

Pieteikties bezmaksas konsultācijai
Izstāstiet mums savas prasības un vēlmes. Lai ietaupītu Jūsu laiku, mēs palīdzēsim piemeklēt atbilstošākos īpašumus.

ANETE KUPRIŠA
Uzņēmuma partneris
Runā latviešu, krievu un angļu valodā

Tālr. +371 28757263
E-pasts: [email protected]

Jūsu otrā rezidence – mājas Latvijā
Kāpēc arvien vairāk rietumeiropiešu par savu otro rezidenci izvēlas Latviju?

Svaigs gaiss, nav lielu cilvēku pūļu
Latvija ir gandrīz divas reizes lielāka par Beļģiju, tomēr te dzīvo tikai nedaudz vairāk par diviem miljoniem iedzīvotāju, lielāko daļu teritorijas klāj meži, un iedzīvotāji ļoti atbildīgi izturas pret dabu.

Rīga – visa pasaule
Nacionālā aviosabiedrība Air Baltic, kas ir atzīta par vienu no labākajām aviosabiedrībām pasaulē, savieno Rīgu gandrīz ar visu pasauli.

Drošība
Pašlaik tik ļoti aktuālais drošības jautājums ir gandrīz pilnīgi neaktuāls Latvijā. Jā, Jums ir jāuzmana savas mantas, jāaizslēdz mājokļa durvis un jāievēro citi drošības pasākumi, tomēr terorisma draudu Latvijā nav.

Aizraujoši pasākumi un notikumi
Rīgā un citur Latvijā gandrīz katru dienu notiek kāds pasākums – brīvā dabā, kopā ar ģimeni, sportiski vai muzikāli pasākumi. Turklāt Jūs varat rīkot savus pasākumus, dodoties izbraucienā ar velosipēdu, pastaigājoties gar jūru vai apmeklējot kādu izklaides centru.

Apskatīt nekustamā īpašuma piedāvājumu Latvijā

APSKATĪT ĪPAŠUMU KATALOGU

IMPERIO nekustamie īpašumi

IMPERIO nekustamie īpašumi ir nekustamo īpašumu tirdzniecības un nomas pieredze kopš 2009. gada. Esam nozīmīgs nozares dalībnieks ar plašu klientu loku no Krievijas, Ķīnas, Vācijas, Zviedrijas, Beļģijas, Luksemburgas un citām valstīm.

UZZINĀT VAIRĀK PAR IMPERIO nekustamie īpašumi