Imperio Estate

+371 67228861

Filtrs

Vadība

Artis Kuprišs

Uzņēmuma vadītājs
Sertificēts nekustamo īpašumu aģents

Sertifikāta Nr. A-182

+371 26614148
artis@imperio.lv
Aģenta īpašumi

Anete Kupriša

Uzņēmuma partneris
Sertificēts nekustamo īpašumu aģents

 

+371 28757263
anete@imperio.lv
Aģenta īpašumi

Privātais sektors

Karīna Matvejeva

Nekustamo īpašumu aģents

+371 28850445
karina@imperio.lv
Aģenta īpašumi

Edgars Kaļiņins

Nekustamo īpašumu aģents

+371 20045664
edgars@imperio.lv
Aģenta īpašumi

Karīna Krecule – Ķiģele

Sertificēts nekustamo īpašumu aģents

+371 20006525
karina.k@imperio.lv
Aģenta īpašumi

Sergejs Piļkevičs

Nekustamo īpašumu aģents

+371 29978681
sergejs@imperio.lv
Aģenta īpašumi

Katrīna Marjutina

Nekustamo īpašumu aģents

+371 25997633
katrina@imperio.lv
Aģenta īpašumi

Ainārs Rutkis

Nekustamo īpašumu aģents

+371 22461171
ainars@imperio.lv
Aģenta īpašumi

Evelīna Leitlava

Nekustamo īpašumu aģents

+371 26995944
evelina@imperio.lv
Aģenta īpašumi

Bogdans Zagoruļko

Nekustamo īpašumu aģents

+371 25100010
bogdans@imperio.lv
Aģenta īpašumi

Marta Grabovņicka

Nekustamo īpašumu aģents

+371 20312792
marta@imperio.lv
Aģenta īpašumi

Edmunds Šņepsts

Nekustamo īpašumu aģents

+371 25322434
edmunds@imperio.lv
Aģenta īpašumi

Roberts Kozlovs

Nekustamo īpašumu aģents

+371 26711448
roberts@imperio.lv
Aģenta īpašumi

Ģirts Vārpa

Nekustamo īpašumu aģents

+371 27713671
girts@imperio.lv
Aģenta īpašumi

Inna Zagriševa

Nekustamo īpašumu aģents

+371 25674328
inna@imperio.lv
Aģenta īpašumi

Agita Matule

Mārketinga vadītāja

+371 29173619
agita@imperio.lv
Aģenta īpašumi

Marcel Renuar Mon Ange

Ofisa suns

+371 67228861
info@imperio.lv
Aģenta īpašumi

/img/agents_nopic.jpg

Šeit vari būt arī Tu!

Skatīt vakances