Imperio Estate

+371 67228861

Filtrs

Par mums

„Mūsu mērķis ir būt Jūsu konsultantiem nekustamo īpašumu jomā, lai Jūs spētu savlaicīgi reaģēt uz nozares aktualitātēm un investēt vērtīgā nekustamajā īpašumā neatkarīgi no tā, kādam mērķim tas paredzēts – dzīvei, uzņēmējdarbībai vai Jūsu ienākumu palielināšanai.”

IMPERIO nekustamie īpašumi valdes priekšsēdētājs Artis Kuprišs

IMPERIO nekustamie īpašumi ir uzņēmums ar 10 gadu pieredzi nekustamo īpašumu pakalpojumu sniegšanā.

Savu vietu nekustamo īpašumu tirgū Latvijā esam izcīnījuši ar komandas darbu, vēlmi attīstīties un nodrošināt mūsu klientiem labāko sadarbības pieredzi.

IMPERIO nekustamie īpašumi raksturo atbildība, elastīgums, ambīcijas un mūsdienīgums
Šīs īpašības piemīt uzņēmuma dibinātājiem, darbiniekiem, sadarbības partneriem. Tās novērtē klienti un ņem vērā konkurenti.

 

„Mūsu uzdevums ir katram īpašumam atrast īsto saimnieku.”

Kāpēc mēs

road.pngIMPERIO nekustamie īpašumi galvenās vērtības no jebkura skatupunkta ir godīgums un kvalitāte
Jebkuras sadarbības pamatā ir cilvēks – mūsu pienākums ir atbildīgi un godīgi pildīt savu darbu, lai Jūs saņemtu kvalitatīvu pakalpojumu.

Mūsu prioritāte un ikviena mūsu veiktā darījuma mērķis ir apmierināts klients. Mūsu uzdevums ir sniegt klientam visaptverošu un detalizētu informāciju, lai viņš varētu pieņemt labākos lēmumus.

Kāpēc sadarboties ar IMPERIO nekustamie īpašumi

Profesionāli aģenti
Mūsu uzņēmuma prioritāte ir izglītoti, profesionāli un atbildīgi aģenti, kas spēj nodrošināt labāko sadarbības pieredzi, tādēļ neatkarīgi no savas lietpratības un sasniegumiem viņi turpina pilnveidoties.

Kvalitatīvi un droši pakalpojumi
Mēs turam doto vārdu, izpildām norunas un darām visu iespējamo, lai nodrošinātu augsta līmeņa pakalpojumus.

Padziļinātas zināšanas par nozari
IMPERIO nekustamie īpašumi aģenti Jūs labprāt konsultēs nekustamo īpašumu jautājumos – kur, kad un kā iegādāties, nomāt, pārdot vai investēt. Mēs sekojam līdzi ne tikai Latvijas nekustamo īpašumu tirgus tendencēm un notikumiem, bet arī pasaules, jo dzīvojam globalizācijas laikmetā, kad notikumi citā kontinentā var ietekmēt tirgus attīstību Latvijā. Mēs protam saskatīt, analizēt un iztulkot šos signālus.

Uzticami sadarbības partneri
Mēs tiecamies būt perfekti nekustamo īpašumu starpniecības nozarē, un saistītajiem pakalpojumiem iesakām mūsu sadarbības partnerus, par kuru sniegto pakalpojumu kvalitāti esam pilnīgi pārliecināti.

Pieredze