Imperio Estate

+371 67228861

Filtrs

Nekustamā īpašuma pārdevējiem

/pictures/foni/6.png

Vēlaties izdevīgi pārdot dzīvokli, māju, zemi vai īpašumu biznesam? Mūsu profesionāļu komanda palīdzēs to pārdot par labāko iespējamo cenu.

Komercīpašuma un privātīpašuma pārdevējiem

Palīdzēsim pārdot jebkura veida īpašumu: dzīvokli, tostarp jaunajā projektā, māju, tostarp jaunajā ciematā, zemi, biroju, noliktavu vai ražošanas telpas.

IMPERIO nekustamie īpašumi komandā strādā komercsektora un privātsektora īpašumu aģenti, kas ir specializējušies noteikta tipa īpašumu pārdošanā, lai nodrošinātu izcilu pakalpojumu.

Piesakiet savu īpašumu!
Mēs palīdzēsim Jums to izdevīgi pārdot.

Nekustamā īpašuma pārdošanas veiksmes formula

Profesionāli nekustamā īpašuma aģenti

IMPERIO nekustamie īpašumi aģenti ir profesionāļi, kas regulāri papildina savas zināšanas, strādā nekustamā īpašuma darījumu epicentrā, ievēro pilnīgu konfidencialitāti un vienmēr rīkojas Jūsu interesēs.

Mērķu noteikšana

Jūs izklāstāt mūsu aģentam īpašuma pārdošanas mērķi: vai vēlaties to ātri pārdot, vai vēlaties par to saņemt noteiktu naudas summu, un pārdošanas termiņš Jums ir mazāk svarīgs. Atbilstoši tam mūsu aģenti izveidos Jūsu īpašuma pārdošanas stratēģiju.

Jūsu īpašuma prezentācija

Mūsu nekustamā īpašuma aģenti apskatīs īpašumu, kuru vēlaties pārdot. Viņi sagatavos kvalitatīvas fotogrāfijas, izveidos nekustamā īpašuma apskatu, izceļot tā priekšrocības salīdzinājumā ar citiem līdzīgiem īpašumiem tirgū.

Nodrošinām īpašuma reklamēšanu, saskaņojot ar Jums.

 

Speciālistu padoms un pakalpojumi

Mūsu pastāvīgo partneru lokā ir notāri, banku speciālisti, vērtētāji un juristi, kas palīdzēs Jums sagatavot visu īpašuma pārdošanai nepieciešamo dokumentāciju.