Komerciālajiem īrniekiem

Mēs piemeklēsim Jums piemērotāko mājokli – dzīvokli vai māju pilsētā, nomalē vai laukos.

Atradīsim telpas Jūsu biznesa izaugsmei
Mūsu tirdzniecības sektora aģenti vienmēr ir informēti par tirgus situāciju:

  • par pieprasītākajām komerctelpām ar vislabāko cilvēku plūsmu,
  • biroja telpām, kur jūsu klienti var viegli nokļūt,
  • ražošanas un noliktavas telpas, no kurām ērti organizēt loģistiku u.c. V.

Mums ir plaša īrējamo komerciālo īpašumu datubāze, kurā daudzi unikāli ieraksti nav publiski pieejami īpašnieku privātuma prasību dēļ. Par tiem varat uzzināt tikai pēc mūsu aģenta personīga ieteikuma.

Veiksmes formula komerctelpu iznomāšanā

Precīza īrējamo telpu profila izveide
Laiks biznesā ir nauda – tas ir pirmais noteikums, ko ievēro mūsu tirdzniecības sektora aģenti. Viņi izveidos Jūsu biznesa specifikai piemērotākā nekustamā īpašuma profilu un piedāvās tikai tādas biznesa telpas, kas veicinās Jūsu biznesa attīstību.

Konfidencialitāte
Mēs nodrošināsim jūsu uzņēmuma finanšu informācijas un jebkuru specifisku prasību, kas saistītas ar jūsu uzņēmējdarbību, aizsardzību.

Pārredzamība nomas līguma noslēgšanā
Mūsu speciālisti parūpēsies, lai telpu īre tiktu organizēta atbilstoši LR likumdošanai – pārbaudīs dokumentāciju, īpašuma juridisko un fizisko stāvokli un informēs par visām niansēm, kas jāņem vērā. vērā.

Profesionāls komandas darbs, slēdzot darījumu
IMPERIO piedāvā Jums savu sadarbības partneru – notāru, juristu un vērtētāju pakalpojumus, kā arī savu biroju, veikalu, noliktavu vai ražošanas telpu nomu, nodrošinot augstu darījumu drošības pakāpi.

Vai vēlaties saņemt jaunākos nomas piedāvājumus?

Izveido savu nekustamo īpašumu atlases filtru un saņemiet jaunākos paziņojumus par komerctelpām – birojiem, tirdzniecības, noliktavu vai ražošanas telpām – uz savu e-pastu!