Nekustamo īpašumu pārdevējiem

Vai vēlaties izdevīgi pārdot dzīvokli, māju, zemi vai nekustamo īpašumu biznesam? Mūsu profesionāļu komanda palīdzēs jums to pārdot par labāko cenu.

Komerciālo nekustamo īpašumu un privātīpašuma pārdevējiem

Palīdzēsim pārdot jebkura veida nekustamo īpašumu: dzīvokli, tai skaitā jaunajā projektā, māju, tai skaitā jaunbūvi, zemi, biroju, noliktavu vai ražošanas telpas.

IMPERIO Real Estate ir komerciālo un privāto nekustamo īpašumu aģentu komanda, kas specializējas noteikta veida īpašumu pārdošanā, lai nodrošinātu izcilu servisu.

Veiksmes formula, pārdodot nekustamo īpašumu

Profesionāli nekustamā īpašuma aģenti

IMPERIO nekustamo īpašumu aģenti ir profesionāļi, kuri regulāri papildina savas zināšanas, strādā nekustamo īpašumu darījumu epicentrā, saglabā pilnīgu konfidencialitāti un vienmēr darbojas jūsu interesēs.

Mērķa izvirzīšana

Jūs dodat mūsu aģentam mērķi pārdot īpašumu: vai vēlaties to ātri pārdot, vai arī vēlaties par to iegūt noteiktu naudas summu, un pārdošanas laiks jums ir mazāk svarīgs. Attiecīgi mūsu aģenti izstrādās jūsu īpašuma pārdošanas stratēģiju.

Jūsu īpašuma prezentācija

Mūsu nekustamā īpašuma aģenti izskatīs īpašumu, kuru vēlaties pārdot. Viņi sagatavos kvalitatīvas fotogrāfijas un sniegs pārskatu par īpašumu, izceļot tā priekšrocības salīdzinājumā ar citiem līdzīgiem īpašumiem tirgū.

Mēs nodrošinām nekustamā īpašuma reklāmu pēc vienošanās ar jums.

Ekspertu konsultācijas un pakalpojumi

Mūsu pastāvīgie partneri ir notāri, banku speciālisti, vērtētāji un juristi, kas palīdzēs sagatavot visu nepieciešamo dokumentāciju nekustamā īpašuma pārdošanai.